Niečo viac o nás. Z iného uhla pohľadu.

Úspech a spokojnosť našich klientov je našou hlavnou prioritou

Vytvárame pridanú hodnotu

Robíme správne veci, aj keď sa nikto nepozerá

Spájame teóriu s praxou

Komunikujeme a pracujeme efektívne 

Myslíme pozitívne a komplexne

A tak sme dnes tu...

... pretože úspech je cesta!

"Úspech je cesta. Sme vďační, že tá naša je náročná, zábavná, kľukatá, zaujímavá a poučná. Taká, aká má cesta pracovného života byť. Od prvých študentských brigád s lopatou v ruke, zakopnutí a malých úspechov vo svete dospelých, cez stretnutia s tvrdou realitou súkromného podnikania v gastronómii a stavebníctve, či manažérskymi pozíciami v nadnárodných korporáciách ako IBM, Lenovo a Amazon. Zaviedla nás až sem. Dnes je našou cestou InUP Consulting.

Učili sme sa a učíme sa od múdrych, vzdelaných a úspešných ľudí, ale veľa nás naučili a učia aj tí, ktorých pohár je vždy dopoly prázdny. Máme v sebe stovky hodín tréningov a školení na oboch stranách katedry. A samozrejme, to najdôležitejšie - desiatky rokov úspešnej praxe, práce s ľuďmi a pre ľudí z celého sveta. Náš úspech nemeriame počtom diplomov a iných hmotných ocenení. Pre nás má najväčšiu hodnotu slovo Ďakujem. Poďakovanie od človeka, ktorý nám vyrástol pod rukami. Od človeka, ktorý vďaka nám našiel svoju cestu úspechu.

Dnes stále nemáme odpoveď na všetko. Každý deň sa učíme niečo nové. Potkýname sa, a po tisíci raz vstávame. A ideme ďalej! Pretože náš pohár je vždy dopoly plný. Pretože náročné a kľukaté cesty sú skutočný život. Život, ktorý sa vám jedného dňa mihne pred očami, a vy si poviete: "Sakra, to bola parádna jazda!"

A tak sme dnes tu. Pripravení a ochotní pomôcť zažiť parádnu jazdu aj vám."

Marián Stanzl
zakladateľ InUP Consulting


InUP

Iný Uhol Pohľadu

In - ponoriť sa do situácie inými očami a porozumieť

UP - posunúť danú situáciu pozitívnym smerom