Niečo viac o mne. Z iného uhla pohľadu.

Úspech a spokojnosť každého klienta je mojou hlavnou prioritou

Vytváram pridanú hodnotu

Robím správne veci, aj keď sa nikto nepozerá

Spájam teóriu s praxou

Komunikujem a pracujem efektívne 

Myslím pozitívne a komplexne

A tak som dnes tu...

... pretože úspech je cesta!

"Úspech je cesta. Som vďačný, že tá moja je náročná, zábavná, kľukatá, zaujímavá a poučná. Taká, aká má cesta (nielen) pracovného života byť. Od prvých študentských brigád s lopatou v ruke, zakopnutí a malých úspechov vo svete dospelých, cez stretnutia s tvrdou realitou súkromného podnikania v gastronómii a stavebníctve, či manažérskymi pozíciami v nadnárodných korporáciách ako IBM, Lenovo a Amazon. Zaviedla ma až sem. Dnes je mojou cestou InUP Consulting.

Učil som sa a učím sa od múdrych, vzdelaných a úspešných ľudí, ale veľa ma naučili a učia aj tí, ktorých pohár je väčšinou dopoly prázdny. Mám v sebe stovky hodín tréningov a školení na oboch stranách katedry. A samozrejme, to najdôležitejšie - desiatky rokov úspešnej praxe, práce s ľuďmi a pre ľudí z celého sveta. Môj úspech nemeriam počtom diplomov, či trofejí. Pre mňa má najväčšiu hodnotu slovo Ďakujem. Poďakovanie od človeka, ktorý mi vyrástol pod rukami. Od človeka, ktorý aj vďaka mne našiel svoju cestu úspechu.

Dnes stále nemám odpoveď na všetko. Každý deň sa učím niečo nové. Potkýnam sa, a po tisíci raz vstávam. A idem ďalej! Pretože môj pohár je vždy dopoly plný. Pretože náročné a kľukaté cesty sú skutočný život. Život, ktorý sa vám jedného dňa mihne pred očami, a vy si poviete: "Sakra, to bola parádna jazda!"

A tak som dnes tu. Pripravený a ochotný pomôcť zažiť parádnu jazdu aj vám."

Marián Stanzl
zakladateľ InUP Consulting


InUP

Iný Uhol Pohľadu

In - ponoriť sa do situácie inými očami a porozumieť

UP - posunúť danú situáciu pozitívnym smerom