Tvorba životopisov

Dobrý životopis je ako dobrý oblek. Musí sadnúť na mieru, aby ste sa v ňom dobre cítili, a aby vás čo najlepšie reprezentoval.

Máte len jednu možnosť spraviť výborný prvý dojem. Váš životopis je častokrát v úlohe vášho prvého kontaktu s potenciálnym zamestnávateľom a jeho kvalita rozhodne, či sa vám dvere k danej pracovnej pozícii otvoria, alebo nie.

Počas dlhoročného pôsobenia v oblasti manažovania ľudí a personalistiky mi rukami a očami prešli stovky životopisov na rôzne pracovné pozície. Od pomocnej sily do kuchyne až po generálneho riaditeľa. Žiaľ veľká väčšina z nich znížila kandidátom kredit, pretože podcenili hodnotu kvalitného spracovania svojho životopisu.

Vystúpte z davu, investujte do kvality a nechajte si u skúseného profesionála "ušiť" výnimočný životopis na mieru. Životopis, ktorý otvára dvere k úspechu a buduje váš pozitívny kredit.

Príprava na pracovný pohovor

"Ak zlyháte v príprave, pripravte sa na zlyhanie." Moje rokmi overené odporúčanie znie: "Pripravte sa."

Aj ja som sa už neraz dôsledne pripravoval na pracovný pohovor, ale omnoho častejšie som ten na druhej strane. Zodpovedný manažér, či konzultant, ktorý rozhoduje, kto je správny kandidát na danú pracovnú pozíciu. Pri mojom rozhodovaní zohľadňujem okrem štandardných požiadaviek (prístup, prax, zručnosti, atď.) aj tie najmenšie detaily ako úsmev, očný kontakt, či pokrčenú košeľu.

Vďaka tomu dnes mám výnimočný uhol pohľadu a poskytujem komplexnú teoretickú aj praktickú prípravu, ktorá vám pomôže k úspechu na pracovnom pohovore.

Tvorba osobného rozvojového plánu

Ak chcete nájsť úspešnú cestu k vášmu cieľu, ste na najlepšej adrese. Tak ako kvalitný životopis, aj plán osobného rozvoja treba šiť na mieru. Ako profesionálny "krajčír" som pomohol už množstvu spokojných zákazníkov.

Staré írske príslovie vraví: "Vyrásť musíš sám bez ohľadu na to, ako vysoký bol tvoj dedo." Súhlasím. Individuálny rast je primárne v rukách a hlave každého jednotlivca.

Využívam životom osvedčené techniky a nástroje, ktoré pomáhajú mojim klientom stanoviť si zmysluplné kroky na ceste osobného rozvoja a rásť rýchlejšie a efektívnejšie.Spokojný zákazník je najlepšia podnikateľská stratégia

Veronika V.

☆☆☆☆☆

So službami firmy InUp Consulting som bola nadmieru spokojná. Vďaka ich skúsenostiam a vysokej precíznosti mám... Viac

Jana S.

☆☆☆☆☆

Maximálna spokojnosť! S InUP som absolvovala komplexnú prípravu pri hľadaní novej práce... Viac